Letecky do Singapuru

23. července 2012 v 21:22
Pokud se chcete vydat do Lvího města, a poznat zajímavosti Singapuru, měli byste věnovat dostatek času výběru letenky. Cenové rozdíly nejen mezi jednotlivými aerolinkami, ale i mezi lety jedné a té samé společnosti mohou být markantní.

V prvé řadě doporučujeme nákup přes internet, kde je možné koupit i třeba letenky na Bali, které jinak seženete velmi těžko. Nakoupíte jednoduše, z pohodlí domova a zároveň si snadno uděláte přehled o nabídkách jednotlivých leteckých společností. Můžete využít služeb zprostředkovatelů, kteří nabízejí na jedné stránce letenky více dopravců. Včasnou rezervací letenky můžete rovněž ušetřit až tisíce korun. Pokud necestujete sami, jistě se vyplatí koupit výhodný balíček letenek, popřípadě letenku spojenou s poplatky za hotelový pokoj.

Vzdálenost mezi Českou Republikou a Singapurem činí něco přes9000 kilometrů. Přímý spoj tedy neseženete. Nejčastější variantou je let s přestupem v Dubaji, který Vás vyjde na 14-18 tisíc korun, výjimečně se dají letenky sehnat ještě levněji.

Víza - Občané České Republiky nepotřebují pro návštěvu Singapuru vízum za podmínky, že jejich pobyt na tomto území nebude delší než 30 dní. Kromě obvyklých dovozních zákazů (drogy, alkohol) je také zakázáno do země dovážet masné výrobky a větší množství žvýkaček.

I přes poměrně přísné zákony, jako je ten žvýkačkový, a pokuty za kouření na veřejných prostranstvích, špatné přecházení ulice či odhození nedopalku cigarety, je Singapur zajímavým a přívětivým městem, jehož návštěvou zajisté neprohloupíte a to přesto, že počasí je tu pro evropana velmi odlišně, stejně jako počasí v Hongkongu.

Zajímavé stránky:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simona Simona | Web | 29. prosince 2015 v 16:53 | Reagovat

Letenky je lepšie kupovať online, vždy sa dajú nájsť lacnejšie.

2 TomkoZ TomkoZ | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 12:26 | Reagovat

Miluju čtení vašich článků

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama